Pratite nas
Microteam d.o.o., Kurilovečka 1, Velika Gorica

Kliknite da bi vidjeli više
Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OM3, PB
0,50 €
Šifra proizvoda: 50127214
- Fiber optic adapters and couplings for cost effective fiber-optic cabling - 2× SC / 2× SC socket - For installation or extension of fiber optic cables - High quality plastic housing (aqua) - Guide sleeves of the ferrule made of phosphor bronze (PB) - Not suitable for single-mode fiber optic cable
Kliknite da bi vidjeli više
Roline VALUE optički adapter LC četverostruki, OM3, PB
1,03 €
Šifra proizvoda: 50127610
- Fiber optic adapters and couplings for cost effective fiber-optic cabling - 4× LC / 4× LC socket - For installation or extension of fiber optic cables - High quality plastic housing (aqua) - Guide sleeves of the ferrule made of phosphor bronze (PB) - Not suitable for single-mode fiber optic cable - Quad LC coupling - fits in front panel cutouts for duplex SC
kabel antenski 2,5m za satelitsku antenu
2,34 €
Šifra proizvoda: 204153
duljina: 2,5m strana 1: F konektor muški strana 2: F konektor muški
antenski RF kabel 3,5m produžni bijeli
3,18 €
Šifra proizvoda: 204101
duljina: 3,5m strana 1: RF konektor muški strana 2: RF konektor ženski
kabel antenski ženski flat
3,18 €
Šifra proizvoda: 204162
duljina: 0,15m strana 1: RF konektor muški strana 2: RF konektor ženski flat kabel za provući ispod vrata i prozora
antenski RF kabel 2,5m produžni high quality HDTV
3,19 €
Šifra proizvoda: 204155
duljina: 2,5m strana 1: RF konektor muški strana 2: RF konektor ženski
Kliknite da bi vidjeli više
antenski RF kabel 3m produžni high quality HDTV
3,31 €
Šifra proizvoda: 204221
duljina: 3m strana 1: RF konektor muški strana 2: RF konektor ženski
antenski RF kabel 2,5m produžni bijeli
3,85 €
Šifra proizvoda: 204103
duljina: 2,5m strana 1: RF konektor muški strana 2: RF konektor ženski
Kliknite da bi vidjeli više
antenski RF kabel 10m produžni high quality HDTV
6,50 €
Šifra proizvoda: 204126
duljina: 10m strana 1: RF konektor muški strana 2: RF konektor ženski
antenski RF kabel 10m produžni bijeli
11,81 €
Šifra proizvoda: 204122
duljina: 10m strana 1: RF konektor muški strana 2: RF konektor ženski
Kliknite da bi vidjeli više
ATEN 2-port KVM switch USB/VGA sa kablovima
22,43 €
Šifra proizvoda: 190983
KVM switch za spojti 2 kompjutera na jedan monitor - CS22U je 2-portni KVM switch sa daljinskim prebacivanjem između 2 kompjutera - podržani OS-ovi: Windows, Mac, Linux, Sun - max. rezolucija: 2048×1536 - Konektori na konzoli: 1 × VGA ženski 2 × USB Type-A ženski - KVM konektori: 2 × VGA muški 4 × USB Type-A muški - LED indikator spojenog kompjutera - duljina kabla do kompjutera: 2 x 0,9 m - duljina kabla sa daljinskim za prebacivanje: 1,8 m - težina: 0,3 kg - dimenzije: 8,24 × 7,01 × 2,46 cm Garancija: 24 mjeseca
     
  • 1